Slide background
Slide background
Slide background

כלכלת המשפחה

השינוי בידיים שלך

התקשרו עכשיו ל 053-7787869 ,או השאירו פרטים ואחזור אליכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הדאגות בקשר לכסף מתישות אתכם?ייעוץ לכלכלת המשפחה
לא ברור לכם לאן כל הכסף בורח?
אין לכם מושג כיצד להשקיע ולאיזה ביטוח אתם באמת זקוקים?


אין סיבה שתהיו חלק מאותם אנשים שמתמודדים עם דאגות יומיומית בנוגע לכספים. בין אם האתגר העומד בפניכם הוא כיסוי חוב, דאגה לגבי הדרך לשלם חשבונות, רצון להבין יותר או לקבל חוות דעת נוספת, WAKEUPCOACH בניהולה של אתי אהרונסון לשירותכם.

כפי שאתם מבינים וחווים, כלכלת המשפחה מהווה בסיס משמעותי לחוזקו של הפרט ושל המשפחה כולה. כאשר מתעוררים קשיים בניהול התקציב הביתי, הדבר משליך על המצב הכלכלי, על התפקוד המקצועי, ועל הקשר הזוגי וההורי. לעומת זאת, כאשר קיים ניהול נכון של הכלכלה באמצעות יעוץ כלכלת המשפחה, כפי שאנו ב- WAKEUPCOACH מציעים לכם, תתחילו לחוש בביטחון הן כפרט והן כמשפחה. הייעוץ יתרום ליעילותכם בעבודה, ויהפוך את היחסים במשפחתכם לנינוחים ורגועים, כפי שתמיד רציתם.

למי זה מיועד?
יעוץ לכלכלת המשפחה מיועד עבור פרטיים ,משפחות , ועובדי ארגון, המעוניינים בליווי אישי בכלכלת המשפחה.

מה המטרה?
יעוץ לכלכלת המשפחה נועד בכדי לבנות עבור המשפחה "תכנית כלכלית" מותאמת אישית. התכנית לוקחת בחשבון את כל הגורמים המשפיעים על ההתנהלות הכלכלית שלכם. הגורמים כוללים בין היתר את מאפייני המשפחה, הכנסותיה, הוצאותיה, והדילמות איתם היא מתמודדת.

מה כולל התהליך?
התהליך לכלכלת המשפחה, כפי שאנו ב- WAKEUPCOACH כולל פגישות אישיות וליווי טלפוני, שמסגרתם נבנה דו"ח כלכלי למשפחה. באופן כללי יותאם אורך התהליך ומספר הפגישות לפי צרכי המשפחה. ברוב המקרים מדובר ב- פגישות אישיות, וליווי של המשפחה במשך כ4-3 חודשים.

הסבר על תהליך הייעוץ והכנת התיק הפיננסי.
במהלך השיחה נאסוף מכם נתונים, וננתח יחד אתכם את מצבכם הכלכלי ואת הדילמות שלכם. לאחר מכן, נבנה דו"ח פיננסי של התקציב המשפחתי שלכם, הכולל התפלגות הוצאות והכנסות, מאזן הנכסים והתחייבויות. בעקבות תוצאות הדו"ח, כבר נוכל לבנות תכנית עבודה להבראה כלכלית והתנהלות עתידית.

תהליך הליווי- שינוי הרגלים ולמידה
תהליך ליווי ההתנהלות הכלכלית אורך כ- שלושה חודשים, ומותאם ליעדים שנקבעו במסגרת יעוץ לכלכלת המשפחה. במהלך הליווי תעברו תהליך של שינוי הרגלים ולימוד של צרכנות נבונה. לכל אורך התהליך נבחן יחד את ההתקדמות שלכם, תוך התמקדות בתוכניות העתידיות שלכם. כמו כן, נעניק לכם כלים למימוש יעדים פיננסיים, כגון: שיפוץ דירה, חופשות, חיסכון לפנסיה, ועוד.

תוכלו ליהנות מכל היתרונות במקום אחד.