Slide background
Slide background
Slide background

סדנאות והרצאות

בואו ללמוד איך לצאת מהמינוס באמת

או התקשרו עכשיו ל 057-7787869

banner2סדנא לייעוץ פיננסי למשפחות
אין כמו כלכלה יציבה ונכונה בכדי להעניק למשפחה תחושת ביטחון ורוגע, ולהתייעל בתפקוד המקצועי. מסיבה זו, מציעה WAKEUPCOACH סדנאות לייעוץ פיננסי למשפחות. בשונה מייעוץ פיננסי אישי, הסדנא נערכת בקבוצה. בסדנא תקבלו כלים מעשיים לניהול נכון של כלכלת הבית, ניהול תקציב מאוזן וצבירת הון למטרות חיסכון והשקעה. כמו כן, תקבלו כלים פרקטיים להשגת עצמאות כלכלית בכוחות עצמכם. הסדנא מתאימה הן למשפחות,יחידים והן לארגונים.

הרצאות לייעוץ לכלכלת המשפחה בנושאים:

 • התנהלות כלכלית יעילה ונכונה במשפחה
  הורים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם קשיים בניהול כלכלת המשפחה. בין אם זה התמודדות עם סגירת חובות, סגירה של מינוס, ובכלל עם סך התשלומים השוטפים של הבית. כידוע קשיים בניהול כלכלת המשפחה אינם מיטיבים בלשון המעטה עם הקשרים במשפחה, עם התפקוד המקצועי, ועוד. מסיבה זו את הורים רבים מעסיקה השאלה הבאה: איך לנהל נכון את ההוצאות וההכנסות של המשפחה?

  תשובות, כלים וטיפים תוכלו לקבל בהרצאה בנושא ניהול כלכלת המשפחה. בהרצאה נבחן מהי כלכלת המשפחה, כיצד להתמודד עם הקשיים שהיא מציבה, וכיצד לייעל את ההתנהלות הכלכלית. כמו כן, תוכלו לרכוש כלים לבניית תקציב ותכנית ליישום בטווח המידי.

 • הצבת גבולות וחינוך פיננסי
  דור השפע המתאפיין בתרבות צריכה הבלתי פוסקת, מציב הורים רבים מול ילד שהפך להיות שחקן מרכזי, סביבו מתנהלת כלכלת המשפחה. מגיל צעיר מאד, ההורים אמורים לספק לילד הצעיר את שלל הפיתויים שמציעה החברה: החל מסלולרי, אינטרנט, מותגים, חוגים והפעלות, הגובים מהם מחיר יקר מאד. בתהליך זה חווים ההורים תחושות של תסכול והתשה, ועולה שוב ושוב הדילמה:

  כיצד נספק לילדינו את צרכיהם תוך עמידה בתקציב המשפחתי?
  את הכלים כיצד להגיע לאיזון הנכון בין צרכי הילד הלגיטימיים לבין דרישות החברה, תוכלו לקבל בהרצאה. ההרצאה מחולקת לקטגוריות גיל, כך שתוכלו למצוא בה מענה ספציפי לגילאי הילדים שלכם. נסקור את כל נושאי ההוצאות הכספיות הל מחגיגת ימי ההולדת שבגן טרום חובה, ועד לנשף הסיום של כיתה י"ב. בהרצאה אני מדברת על ה-כ-ל: בניית תקציב לילד, דמי כיס ומה נכון לכלול בהם, מתנות, ערכים מול חומריות, מותגים, פרסומות ועוד. בהרצאה תקבלו כלים פרקטיים ליצירת שיח אמתי עם ילדיכם בנושא כסף. ההרצאה משולבת בסיפורים והדגמות מחיי היום-יום של כולנו, מלווה במצגת עשירה ו.. במשחק מקדים. הרצאת חובה לכל הורה!

ההרצאה מתאימה להורים לילדים בגילאי גנים ועד התיכון.